ESENCJA TAJLANDII

ESENCJA TAJLANDII

Wycieczka objazdowa od 5782pln/ osoba!
Termin: 02.11- 10.11.2019
Wylot: Warszawa
Organizator: Rainbow

Plan wycieczki:

Warszawa- Bangkok i szmaragdowy Budda- most na rzece Kwai- dawna stolica Tajlandii, Ayutthaya- kąpiel w wodospadach Erawan- świątynie wschodniej Tajlandii- z dala od popularnych szlaków- dla chętnych dodatkowy tydzień pobytu w Jomtien, Pattayi, Rayong, Koh Samet, Koh Chang- Warszawa

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa -stanowisko Rainbow znajduje się w strefie „Biura Podróży”. Wylot samolotem czarterowym LOT typu Dreamliner (rejs non stop) do Bangkoku.

II DZIEŃ

Przylot do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu.

III DZIEŃ

Śniadanie w hotelu, a następnie zwiedzanie Bangkoku: Świątynia Złotego Buddy, rynek kwiatowy w Chinatown, Pałac Królewski, na terenie którego znajduje się również Wat Pra Kaeo – świątynia gdzie przechowywany jest najsłynniejszy tajski posąg Buddy – niewielki Budda Szmaragdowy. Po zwiedzaniu lunch. Po południu wycieczka po Klongach – rejs łodzią po kanałach, które w przeszłości stanowiły alternatywny system komunikacyjny Bangkoku. Wieczorem dla chętnych kolacja z pokazem artystycznym (dodatkowo płatny ok. 2000 THB lub ok. 65 USD)

IV DZIEŃ

Śniadanie w hotelu i wyjazd na pływający targ w Damnoen Saduak. Przejazd do Kanchanaburi. Następnie zwiedzimy Muzeum Budowniczych Mostu na Rzece Kwai (ekspozycja na temat kolei tajsko-birmańskiej) oraz obejrzymy cmentarz jeniecki. Podczas zwiedzania dla chętnych lunch w restauracji na tratwie przycumowanej do nabrzeża oraz przejazd tzw. Koleją Śmierci (dodatkowo płatny ok. 1000 THB lub ok. 35 USD). Nocleg i kolacja w hotelu w okolicach Kanchanaburi. (Trasa ok. 200 km).

V DZIEŃ

Po wczesnym śniadaniu wyjazd z Kanchanaburi w kierunku Ayutthayi, dawnej stolicy Tajlandii (1350-1767). Po drodze zatrzymamy się w Parku Narodowym Erawan. Zobaczymy tu jedne z najpiękniejszych wodospadów w Tajlandii (dodatkową atrakcją będzie możliwość kąpieli w wodospadach). Następnie przejazd do Ayutthayi, kolacja w lokalnej restauracji, zakwaterowanie i nocleg w hotelu. (Trasa ok. 340 km).

VI DZIEŃ

Po śniadaniu zwiedzimy niektóre z licznych ruin i kompleksów świątyń w Ayutthayi – między innymi świątynię Wat Phra Si Sanphet przy dawnym Pałacu Królewskim. Następnie udamy się do Lop Buri. Krótki postój przy świątyni Prang Sam Yod, której główną atrakcją są licznie zamieszkujące ją małpy, które zawładnęły tym miejscem. Po zwiedzaniu obiad. Po posiłku przejazd dalej na wschód w kierunku Nakhon Ratchasima. Po drodze zatrzymamy się też w jednym z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych w Tajlandii, Wat Praputthabat, w którym czczony jest odcisk stopy Buddy. Po przyjeździe do Nakhon Ratchasima zakwaterowanie w hotelu i nocleg. Kolacja we własnym zakresie. (Trasa ok. 270 km).

VII DZIEŃ

Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Prasat Hin Phimai. Zwiedzanie khmerskiej świątyni z okresu angkorskiego. Następnie przejazd do Pattayi/ Jomtien. Po drodze zatrzymamy się na lunch w lokalnej restauracji. Przyjazd do Pattayi lub Jomtien, zakwaterowanie w hotelu i nocleg (kolacja we własnym zakresie). (Trasa ok. 350 km).

VIII DZIEŃ

Po śniadaniu czas wolny. Możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych na wyspę Koh Lan (ok. 50 USD), a wieczorem na rewię transwestytów (ok. 35 USD).

IX DZIEŃ

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu:
– Klienci wybierający dodatkowy tydzień pobytu w Pattayi/Jomtien/Rayong lub na Koh Samet – transfer do wybranego hotelu
– Klienci powracający do Polski – transfer na lotnisko w Bangkoku i powrót do Warszawy samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) do Polski.

CENA od 5782 zł

Cena zawiera:

✔przelot samolotem czarterowym LOT do/z Bangkoku
✔zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych)
✔transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem
✔wyżywienie według programu
✔opiekę pilota podczas zwiedzania
✔ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)

 

 

Koszty uczestnictwa w programie: ok. 130 USD/os. (napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, opłaty za przewodników w zwiedzanych obiektach, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów)


Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: