BIESZCZADY

BIESZCZADY

Bieszczady Chellange czyli gra terenowa w tajemniczej dolinie opuszczonej łemkowskiej wsi, nauka podstaw orienteeringu i posługiwania się GPS`m oraz budowa przepraw przez górskie potoki.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Sanok- Polańczyk- Jezioro Solińskie- Połonina Wetlińska- Smolnik- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.30 podstawienie autokaru po szkołę wyjazd w kierunku Polańczyka. Po drodze  zobaczymy skansen w Sanoku,następnie zakwaterujemy się w ośrodku ,obiadokolacja i zapraszamy Was na rejs po Solinie. A wieczorem dyskoteka i ognisko z pieczeniem kiełbasek i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, rozpoczęcie imprezy: Bieszczady Challange – celem naszej wyprawy jest opuszczona łemkowska wioska pełna tajemnic, z ruinami cerkwi, starych piwnic. Orienteering – ćwiczenia z posługiwania się mapą oraz odnajdywania punktów nawigacyjnych przy pomocy kompasu oraz urządzenia GPS. Przeprawa – drużyny będą musiały zbudować przeprawę z kamieni przez górskie potoki Pole minowe – zabawimy się w saperów szukających min-skarbów z wykrywaczem metalu.

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd w Wysokie Bieszczady z Połoninami to drugi „turystyczny świat” Bieszczadów. Zabierzemy Was na wycieczkę dookoła Bieszczad z pieszą wędrówką na Połoninę w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, w programie: wycieczka autokarowa dookoła Bieszczad, słów kilka na temat rysia i wilka – muzeum przyrodnicze, wejście na Połoninę Wetlińską, ścieżka historyczna ze zwiedzaniem zabytkowej cerkwi w Smolniku. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd  około godziny 23.00.

 

 

Cena: od 380 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 460 pln przy 30 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 380 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem klasy turystycznej

✔ 2 noclegi w ośrodku śniadaniami i obiadokolacjami

✔dyskotekę z ogniskiem

✔rejs po Solinie

✔opiekę przewodnika przez 2 dni

✔bilety wstępów


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: