BIESZCZADY

BIESZCZADY

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Bieszczady Chellange czyli gra terenowa w tajemniczej dolinie opuszczonej łemkowskiej wsi, nauka podstaw orienteeringu i posługiwania się GPS`m oraz budowa przepraw przez górskie potoki.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Sanok- Polańczyk- Jezioro Solińskie- Połonina Wetlińska- Smolnik- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00  wyjazd z Nowego Targu w kierunku Krosna, po drodze przewidziane krótkie postoje. Około godziny 11.00 rozpoczniemy  zwiedzanie z przewodnikiem Centrum Dziedzictwa Szkła. Następnie przejazd do Sanoka,  zwiedzanie muzeum budownictwa ludowego. Przejazd do Leska zakwaterowanie w schronisku młodzieżowym, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem wyjazd na wycieczkę szlakiem Małej Pętli Bieszczadzkiej- najpopularniejsza trasa  w Bieszczadach przebiegającą przez miejscowości: Hoczew, Średnia Wieś, Polańczyk, Wołkowyja, Rajskie, Czarna, Ustrzyki Dolne, Olszanica. Po południu rozpoczęcie gry terenowej: Bieszczady Challange /3 godziny/ – celem naszej wyprawy jest opuszczona łemkowska wioska pełna tajemnic, z ruinami cerkwi, starych piwnic. Orienteering – ćwiczenia z posługiwania się mapą oraz odnajdywania punktów nawigacyjnych przy pomocy kompasu oraz urządzenia GPS. Przeprawa – drużyny będą musiały zbudować przeprawę z kamieni przez górskie potoki Pole minowe – zabawimy się w saperów szukających min-skarbów z wykrywaczem metalu. Powrót do schroniska na obiadokolację i nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Soliny, zwiedzanie wnętrza zapory połączone z krótkim filmikiem, który wyjaśni nam mechanikę zapory i procesy, które w niej zachodzą. Uwaga! wewnątrz zapory panuje stała temperatura 7-8 ºC oraz 100% wilgotność,  do pokonania będzie także około 100 stopni schodów. Po zwiedzaniu zapraszamy na godzinny rejs po jeziorze. Wyjazd w drogę powrotną po drodze zwiedzimy Muzeum Ropy Naftowej w Bóbrce. Dalsza podróż do Nowego Targu, planowany przyjazd na miejsce około godziny 19.00

 

 

Cena: od 510 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 570 pln przy 25 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 510 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem lub busem

✔ 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami

✔opiekę przewodnika w II dniu

✔opłatę za udział w grze Bieszczady Challenge

✔rejs po Solinie

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie-20pln
  • Skansen w Sanoku -15pln
  • Wnętrze Zapory w Solinie-15pln
  • Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce N-25pln, U-15pln

 

 


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: