BIESZCZADY

BIESZCZADY

Cena zawiera wszystkie bilety wstępu, nie ma ukrytych kosztów!

Bieszczady Chellange czyli gra terenowa w tajemniczej dolinie opuszczonej łemkowskiej wsi, nauka podstaw orienteeringu i posługiwania się GPS`m oraz budowa przepraw przez górskie potoki.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Berezka- Solina- Lesko- Wysokie Bieszczady- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00 wyjazd z Nowego Trgu w kierunku Bieszczad. Około godziny 11.00  zapraszamy na Bieszczady Challenge gra terenowa realizowana w dwóch grupach, które wyruszają szlakiem wprost do opuszczonej łemkowskiej wsi -Bereżnicy Niżnej. Każda grupa otrzyma mapę z zaznaczoną drogą oraz wskazówkami dotyczącymi ukrytych skarbów celem:
Orienteering – ćwiczenia z posługiwania się mapą oraz odnajdywania punktów nawigacyjnych przy pomocy kompasu oraz urządzenia GPS.
Mapy– przeprowadzimy ćwiczenia z posługiwania się mapą oraz odnajdywania punktów dzięki którym dotrzemy do celu,
Przeprawa – drużyny będą musiały zbudować przeprawę z kamieni przez górskie potoki,
Stara Wieś– celem naszej wyprawy jest opuszczona łemkowska wioska pełna tajemnic, z ruinami cerkwi, starych piwnic. Przejazd do Soliny,  gdzie około godziny 17.00 rozpoczniemy rejs po Solinie. Następnie przejazd do Leska zakwaterowanie w obiekcie noclegowym obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Godzina 8.00 śniadanie, wykwaterowanie, godzina 9.00 spotkanie z przewodnikiem w miejscu noclegu, przejazd w Wysokie Bieszczady, w programie: wycieczka autokarowa dookoła Bieszczad, wejście na Połoninę Wetlińską ścieżka przyrodnicza ze zwiedzaniem zabytkowej cerkwi w Smolniku. Około godziny 15.00 wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd do Nowego Targu w godzinach wieczornych.

 

 

Cena: od 370 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 450 pln przy 25 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 370 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem lub busem
✔nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją
✔opiekę przewodnika w II dniu
✔bilety wstępu na Połoninę Wetlińską
✔opłatę za udział w grze terenowej Bieszczady Challenge

 

 


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: