NIEPOŁOMICE

NIEPOŁOMICE

Niezwykła podróż przez najstarsze i najpiękniejsze wyrobiska kopalni soli w Bochni połączona z noclegiem i dyskoteką w komorze Ważyn. Bajkowo położony zamek w Wiśniczu odkryje przed nami swoją historię i tajemnice.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Niepołomice-Bochnia- Nowy Wiśnicz- Lipnica Murowana- Rajbrot- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00 podstawienie autokaru pod szkołę i wyjazd w kierunku Niepołomic- Kopiec Grunwaldzki z obeliskami, renesansowy zamek związany z królową Boną z zewnątrz. Dalej przejazd do Puszczy Niepołomickiej, która jest jedną z największych kompleksów leśnych w Polsce – obecnie rezerwat przyrody /Dąb Królewski/.  Przejazd do Bochni -spacer,  zjazd do kopalni, zwiedzanie z przewodnikiem- przejście trasą turystyczną, następnie spływ łodziami w solnych podziemiach 230 m. pod ziemią. Uczestnicy pokonują 120 metrowy odcinek zalanej komory. Rejs „podziemną łodzią” z pewnością pozostanie na długo w pamięci każdego śmiałka pobyt w komorze „Ważyn’’. Dyskoteka i nocleg w kopalni.

Uwaga! temperatura w kopalni jest stała i wynosi około 14-16 stopni, prosimy o zabranie cieplejszej odzieży i dresów do spania.

II DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Nowego Wiśnicza, zwiedzanie Zamku Lubomirskich, Muzeum Jana Matejki. Przejazd do Lipnicy – kościół modrzewiowy z 1141r., Rajbrot – Rezerwat Przyrody, Kamienie Brodzińskiego, Kamień Grzyb. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd około godziny 18.00.


CENA od 180 zł

Cena zawiera:

✔transport autokarem z

✔nocleg w kopalni

✔opiekę pilota

✔dyskoteka

✔rejs łodzią i przewodnik w kopalni

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Zamek Królewski w Niepołomicach N-15pln, U-10pln
  • Zamek Lubomirskich w Wiśniczu N-14pln, U-9pln
  • Muzeum Jan Matejki N-8pln, U-5pln

 

 

Cena: od 180 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 210 pln przy 30 płacących+ 2 gratis


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: