BOCHNIA

BOCHNIA

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Niezwykła podróż przez najstarsze i najpiękniejsze wyrobiska kopalni soli w Bochni połączona z noclegiem i dyskoteką w komorze Ważyn. Bajkowo położony zamek w Wiśniczu odkryje przed nami swoją historię i tajemnice.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Niepołomice-Bochnia- Nowy Wiśnicz- Lipnica Murowana- Rajbrot- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00 wyjazd z Nowego Targu w kierunku Niepołomic- Kopiec Grunwaldzki z obeliskami, renesansowy zamek związany z królową Boną z zewnątrz. Dalej przejazd do Puszczy Niepołomickiej, która jest jedną z największych kompleksów leśnych w Polsce – obecnie rezerwat przyrody /Dąb Królewski/.  Przejazd do Bochni -spacer,  zjazd do kopalni, zwiedzanie z przewodnikiem- przejście trasą turystyczną, następnie spływ łodziami w solnych podziemiach 230 m. pod ziemią. Uczestnicy pokonują 120 metrowy odcinek zalanej komory. Rejs „podziemną łodzią” z pewnością pozostanie na długo w pamięci każdego śmiałka pobyt w komorze „Ważyn’’. Dyskoteka i nocleg w kopalni.

Uwaga! temperatura w kopalni jest stała i wynosi około 14-16 stopni, prosimy o zabranie cieplejszej odzieży i dresów do spania.

II DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Nowego Wiśnicza, zwiedzanie Zamku Lubomirskich, Muzeum Jana Matejki. Przejazd do Lipnicy – kościół modrzewiowy z 1141r., Rajbrot – Rezerwat Przyrody, Kamienie Brodzińskiego, Kamień Grzyb. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd do Nowego Targu około godziny 18.00.

 

Cena: od 235 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 275 pln przy 25 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 235 zł

Cena zawiera:

✔transport autokarem lub busem

✔nocleg z obiadokolacją i śniadaniem  w kopalni

✔opiekę przewodnika w drugim dniu

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Zamek Królewski w Niepołomicach N-20pln, U-14pln
  • Zamek Lubomirskich w Wiśniczu N-22pln, U-15pln
  • Muzeum Jan Matejki N-10pln, U-7pln

 

 

Cena: od 180 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 210 pln przy 30 płacących+ 2 gratis


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: