BRATYSŁAWA- WIEDEŃ

BRATYSŁAWA- WIEDEŃ

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Pałac Schönbrunn to jeden z najpiękniejszych barokowych obiektów w Europie. Dawna letnia rezydencja Habsburgów zachwyca cesarskimi pomieszczeniami oraz imponującymi ogrodami.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Bratysława- Gabcikowo- Wiedeń- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00 wyjazd z Nowego Targu do Szczerbskiego Pleso. Spacer wokół pięknego jeziora, podziwianie panoramy Tatr Wysokich, oglądanie pozostałości po starodawnym budownictwie na Słowacji. Przejazd do Bratysławy, po drodze przewidziane krótkie postoje. Zwiedzanie stolicy Słowacji: zamek Bratysławski, Katedra św. Marcina, Stary Ratusz, Kościół Klarysek, Michalska wieża, synagoga Bratysławska. Przejazd do Gabcikowa, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Wiednia. Zwiedzanie cesarskiego miasta: objazd Ringiem, spacer po Starówce, pięknymi ulicami Kartnerstrasse, Graben i Kohlmarkt do gotyckiej Katedry Św. Szczepana, Belweder, plac Marii Teresy, parlament. Przejazd na wzgórze Kahlenberg, kościół św. Józefa z kaplicą Sobieskiego, Schonbrunn/letnia rezydencja/ oraz Hofburg/zimowa rezydencja Habsburgów/. Wyjazd w drogę powrotną planowany przyjazd do Nowego Targu około 21.00.

 

 

 

Cena: od 330 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 430 pln przy 30 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011

 


CENA od 330 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem

✔1 nocleg  ze śniadaniem i obiadokolacją

✔opiekę pilota

✔ubezpieczenie

✔składkę na TFG

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Pałac Schonbrunn- Imperial Tour: N-22€, U (grupy szkolne do 18 roku życia)-9€

 

 


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: