TRZY STOLICE

TRZY STOLICE

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Słowacka kameralna Bratysława z Zamkiem na wzgórzu, austriacki Wiedeń z pałacem Schonbruun i węgierski Budapeszt z charakterystycznym budynkiem Parlamentu

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Bratysława- Wiedeń- Budapeszt- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 6.00 wyjazd z Nowego Targu w kierunku Słowacji. Przyjazd do Bratysławy, zwiedzanie miasta- zamek Bratysławski, Katedra św. Marcina, Stary Ratusz, Kościół Klarysek, Michalska wieża .Przejazd na termalne baseny Dunajska Streda lub Velky Meder pobyt około 2 godzin. Przyjazd do Gabcikowa, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, przejazd do Wiednia, objazd Ringiem. Zwiedzanie miasta: spacer po Starówce pięknymi ulicami Kartnerstrasse, Graben i Kohlmarkt do gotyckiej Katedry Św. Stefana, Belweder, plac Marii Teresy, parlament. Przejazd na wzgórze Kahlenberg, Schonbrunn/letnia rezydencja/ oraz Hofburg/zimowa rezydencja/. Następnie przejazd na Prater –pobyt około 3 godzin.Powrót na obiadokolację i nocleg do hotelu.

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do stolicy Węgier. Spacer najstarszą dzielnicą Budapesztu – Obudą, przejazd do Pesztu, zwiedzanie Parlamentu/ z zewnątrz/, wzgórze zamkowe, przejazd przez most Wolności, Most Św. Elżbiety oraz Most Łańcuchowy do Węgierskiego Muzeum Narodowego, przejazd na Plac Bohaterów, gdzie znajduje się Pomnik Tysiąclecia. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd do Nowego Targu około godziny 22.00.

Cena: od 750 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 830 pln przy 30 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 750 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem

✔2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami

✔opieka pilota

✔usługę przewodnika miejscowego w Wiedniu

✔ubezpieczenie

✔składka na TFG

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Prater: płacimy natomiast za poszczególne atrakcje, ceny mieszczą się w przedziale 1,5-5€.
  • Pałac Schonbrunn- Imperial Tour: N-22€, U (grupy szkolne do 18 roku życia)-9€

 


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: