BUDAPESZT

BUDAPESZT

Bazylika Św. Stefana- patrona Węgier, to największa budowla sakralna kraju, w jej wnętrzu zmieści się 8500 wiernych. Jest to także jeden z najwyższych budynków w Budapeszcie położony w jej sąsiedztwie Parlament ma taką samą wysokość.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Budapeszt- Eger- Dolina Pięknej Pani- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Wyjazd w godzinach porannych (miejsce i czas do ustalenia) w kierunku Budapesztu. Zwiedzanie stolicy Węgier: Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Królewskim,  Baszty Rybackie – efektowna forteca zbudowana przez rybaków  do obrony przed Turkami,  przejście na Wzgórze Gellerta, skąd można podziwiać przepiękną panoramę Pesztu oraz całego miasta, cytadela Pomnik Wyzwolenia. Rejs statkiem po Dunaju za dodatkową opłatą.  Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, dalsze zwiedzanie Budapesztu – spacer najstarszą dzielnicą Budapesztu – Obudą. Przejazd do Pesztu, zwiedzanie Parlamentu/ z zewnątrz/, Bazyliki Św. Stefana, przejazd przez  Most Św. Elżbiety  na Plac Bohaterów, gdzie znajduje się Pomnik Tysiąclecia. Wieczorem przejazd do tradycyjnej węgierskiej czardy na kolację z muzyką na żywo, następnie powrót do hotelu na nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i  wyjazd w kierunku Egeru, w programie: spacer po zabytkowej części miasta: Bazylika, Minaret, Kościół Minorytów. Wizyta w Dolinie Pięknej Pani- miejsce nieopodal Egeru, w którym znajdziemy kilkanaście piwnic winnych, w których możemy raczyć się oraz zakupić węgierskie trunki. Wyjazd w drogę powrotną około godziny, planowany przyjazd na miejsce w późnych godzinach wieczornych.

 

 

Cena: od 680 pln przy 45 płacących

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 680 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem i WC

✔2 noclegi ze śniadaniami

✔1 obiadokolacje w hotelu

✔1 kolacje przy muzyce w tradycyjnej węgierskiej czardzie

✔opiekę pilota- przewodnika

✔ubezpieczenie

✔składkę na TFG

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów!


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: