BUDAPESZT

BUDAPESZT

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Bazylika Św. Stefana- patrona Węgier, to największa budowla sakralna kraju, w jej wnętrzu zmieści się 8500 wiernych. Jest to także jeden z najwyższych budynków w Budapeszcie położony w jej sąsiedztwie Parlament ma taką samą wysokość.

Plan wycieczki:

Nowy Targ-Budapeszt-Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00 wyjazd z Nowego Targu w kierunku Węgier. Zwiedzanie Budapesztu, w programie: plac Bohaterów oraz Pomnik Millenium , lasek Miejski, przejazd aleją Andrassy- najdłuższą i najbardziej reprezentatywną ulicą w mieście, spacer od Parlamentu przez plac Wolności do Bazyliki św. Stefana  Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Budapesztu –wzgórze Zamkowe: baszta Rybacka , kościół Macieja , plac św. Trójcy plac Kapistrana, brama Wiedeńska ul. Sejmowa pałac Sandora- obecnie siedziba prezydenta, teatr zamkowy oraz pałac  Królewski. Przejście mostem Szechenyiego potocznie nazywany Łańcuchowym do placu Vorosmartyego, ul. Vaci, centralna hala targowa przejazd tzw. małym bulwarem zobaczymy m in.  Muzeum Narodowe ,uniwersytet, synagoga -największa w Europie, most Małgorzaty bulwar i plac Bema na którym Pomnik Generała. Przejście na wzgórze Gelerta- z przepiękną panoramą miasta  oraz kaplica Skalna. Fakultatywnie rejs statkiem po Dunaju.Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i   przejazd nad zakole Dunaju: przyjazd do Esztergomu, zwiedzanie bazyliki, możliwość wejścia na kopułę, panorama miasta, zamek, przejazd do Visegradu, zwiedzanie ruin pałacu królewskiego i wieży Salomona, przejazd do Szentendre – miasta artystów, spacer Starówką. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd do Nowego Targu około godziny 20.00.

 

Cena : od 700 pln przy 45 płacących + 3 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 700 zł

Cena zawiera:

✔przejazd busem lub autobusem

✔2 noclegi z HB

✔ubezpieczenie

✔opieka pilota

✔składka na TFG

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Rejs po Dunaju 8 €

 


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: