FATIMA- LOURDES

FATIMA- LOURDES

Bezpośredni przelot Kraków- Barcelona- Kraków.
W programie: trzy sanktuaria ważne dla współczesnego chrześcijaństwa- francuskie Lourdes, hiszpańskie Santiago de Compostela i portugalska Fatima.

 

Termin: 15.09-25.09.2020
Cena: 1390pln+ 520 euro

Plan wycieczki:

Kraków-  Lourdes – Burgos – Santiago de Compostella – Fatima – Lisbona – Avila – Toledo – Saragossa – Montserrat – Barcelona- Kraków

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Spotkanie z pilotem na lotnisku w Kraków/Balice o godz.19:25 odprawa, odlot 21:25

II DZIEŃ

Lądowanie na lotnisku w Barcelonie o godz. 00:10. Przejazd do Lourdes. Całodzienny pobyt na terenie Sanktuarium: Msza Święta, Grota Masabielska, Bazyliki (Górna, Różańcowa, Piusa X), następnie zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. Bernadetty. Obiadokolacja, Różańcowa Procesja Światła. Zakwaterowanie w hotelu,  nocleg.

III DZIEŃ

Po śniadaniu  przejazd do Burgos, spacer po mieście. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

IV DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do hotelu w okolicach Santiago de Compostella, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do Santiago de Compostella, nawiedzenie grobu Świętego Jakuba, zwiedzanie Katedry. Następnie przejazd do Fatimy. Po drodze krótki postój w Braga w Sanktuarium Bom Jesus, co oznacza Sanktuarium Dobrego Jezusa z Góry. W godzinach wieczornych przyjazd do Fatimy, zakwaterowanie, obiadokolacja, udział w nabożeństwie wieczornym, nocleg.

VI DZIEŃ

Po śniadaniu pobyt w Fatimie: zwiedzanie Bazyliki, czas wolny na modlitwę w Kaplicy Objawień ze słynną figurką Fatimskiej Madonny, Droga Krzyżowa i zwiedzanie rodzinnej wioski Hiacynty, siostry Łucji i Franciszka – Adjustrel. Po obiadokolacji udział w nabożeństwie wieczornym i procesji. Powrót na nocleg.

VII DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do Lisbony  i zwiedzanie stolicy Portugalii: spacer po mieście: kościół św. Antoniego zwanego Padewskim, Katedra, klasztor Hieronimitów, wieża Belem. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do Avilii – rodzinnego miasta Świętej Teresy – odwiedzenie miejsc związanej ze Świętą, zwiedzanie przepięknego średniowiecznego miasta z doskonale zachowanymi murami miejskimi, Katedra. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Madrytu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

XI DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do Toledo: spacer po Starym Mieście wokół najpiękniejszych zabytków: Biała Synagoga z 1180r, późnogotycki Klasztor Franciszkanów, św. Jana od Królów, zwiedzanie gotyckiej katedry – najważniejszej świątyni hiszpańskiego Kościoła i miejsca spoczynku większości królów Kastylii. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

X DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do Sanktuarium Matki Bożej w Saragossie. Następnie przejazd do Sanktuarium Czarnej Madonny w Montserrat. Przejazd do hotelu na Costa Brava, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

XI DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do Barcelony i zwiedzanie: Pomnik Kolumba, Ramble, Dzielnica Gotycka z Katedrą Św. Eulalii, Sagrada Família (z zewnątrz).  Przejazd na lotnisko w Barcelonie, odprawa, odlot o godz. 18:35, lądowanie na lotnisku w Kraków/Balice o godz. 21:25. Zakończenie pielgrzymki.

 

 

Cena: od 1295 pln+ 490 €

 

 

 


CENA od 1295 zł

Cena zawiera:

✔przelot samolotem
✔ mały bagaż podręczny
✔ transport autokarem na całej trasie zwiedzania
✔noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami
✔ opiekę pilota
✔ opiekę duszpasterza
✔ubezpieczenie: KL, NNW, bagaż
✔ codzienne Msze Św.
✔ składkę na TFG


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: