GRECJA

GRECJA

Greckie meteory są niewątpliwie jedną z najbardziej malowniczych formacji skalnych na świecie. Ich grecka nazwa meteoros oznacza w wolnym tłumaczeniu zawieszony w powietrzu lub środek nieba.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Belgrad- Saloniki- Meteory- Termopile- Ateny- Peloponez- Delfy- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Wyjazd w godzinach porannych (miejsce i czas do ustalenia) w kierunku Serbii, przyjazd do obiektu noclegowego, obiadokolacji i nocleg w Belgradzie.

II DZIEŃ

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, przejazd przez Macedonię do Grecji. Przyjazd do Salonik– zwiedzanie: Biała Wieża, Bazylika św. Demetriusza – największy kościół w Grecji, ruiny pałacu Galeriusza, Łuk Galeriusza, kościół św. Zofii replika Hagia Sofia, ruiny Forum Romanum, następnie przejazd do miejscowości Nei Pori na Riwierze Olimpijskiej. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

III DZIEŃ

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Kalambaki. Zwiedzanie bizantyjskich klasztorów ”zawieszonych w niebie” w Meteorach. Po drodze krótki postój w Dolinie Tempi i zwiedzanie XIII wiecznego kościoła św. Paraskewi. Odwiedzimy też źródełko dające wieczną młodość i vigor. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg .

IV DZIEŃ

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w kierunku Aten. Na trasie postój w Termopilach. Zakwaterowanie w hotelu pod Atenami,wypoczynek, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd do Aten, zwiedzanie Akropolu muzeum parlamentu, starej agory oraz spacer po antycznych Atenach. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VI DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd na Peloponez, zwiedzanie Argolidy: Korynt, Mykeny, Epidauros. Spacer po pierwszej stolicy państwa greckiego, Nafplio. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg .

VII DZIEŃ

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w kierunku Delf. Zwiedzanie Świętego Kręgu w Delfach, klasztoru Osios Lukas. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg w Nei Pori pod Olimpem.

VIII DZIEŃ

Po śniadaniu opuszczenie pokoi i czas wolny na plażowanie. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych

IX DZIEŃ

Przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych

 

 

Cena: od 1.850 pln+ 60 € przy 45 płacących

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011

 


CENA od 1850 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem marki  z WC, barkiem i klimatyzacją

✔ubezpieczenie

✔opiekę pilota

✔7 noclegów z śniadaniami i obiadokolacjami

✔składkę na TFG

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów- 60 €!


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: