HOLANDIA

HOLANDIA

Tulipany uważane są za symbol Holandia, a istniejąca od ponad 100 lat FloraHolland w Aalsmer jest największą i najpiękniejszą światową giełdą kwiatów ciętych i roślin doniczkowych.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Bruksela- Oosterhout- Aalsmeer- Gouda- Haga- Rotterdam- Amsterdam- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Wyjazd w godzinach popołudniowych (miejsce i czas do ustalenia) w kierunku Holandii. Następnie obiadokolacja w Polsce, przekroczenie granicy z Niemcami i dalsza nocna jazda.

II DZIEŃ

Przyjazd do Brukseli w godzinach porannych,  krótka  wizyta pod Atomizm – symbolem Brukseli. . Następnie przejazd przez królewską dzielnicę Brukseli Laeken i piesze ( 9 godz.)zwiedzanie miasta. W programie spaceru: Park Pięćdziesięciolecia z Łukiem Triumfalnym, Rondo Schumana i budynki Unii i Rady Europejskiej  oraz gmach Parlamentu Europejskiego, Pałac Królewski, Wzgórze sztuki i Katedra św. Michała i św. Guduli. Czas wolny i spacer uliczkami starego miasta, wizyta na Grand Place. W programie również odwiedziny dwóch brukselskich atrakcji: Manneken Pis i Janneke Pis. Obiadokolacja i czas wolny na zakupy pamiątek, piwa i belgijskich pralinek. Przejazd do hotelu w Oosterhout na terenie Holandii, zakwaterowanie i nocleg.

III DZIEŃ

Wczesne śniadanie, przejazd do Aalsmeer i wizyta na giełdzie kwiatowej FloraHolland, gdzie codziennie podczas aukcja sprzedawane jest kilkanaście milionów kwiatów. Następnie w programie Gouda- miasto słynące z wyrobu żółtego sera o tej samej nazwie oraz  produkcji glinianych fajek i świec. Spacer po historycznym centrum z ratuszem z XV w. domem wagi i kościołem św. Jana. Przejazd do Hagi, spacer po centrum miasta zwiedzanie: Binnehof – zespół domów parlamentu z Ridderzaal ze słynną XIII-wieczną salą Rycerską, Pałac Królewski, stary ratusz. Czas wolny na Grote Markt i spacer zaułkami o nowoczesnej architekturze. Następnie przejazd i wizyta w Madurodam – Holandii w miniaturze, gdzie w skali 1:25 przedstawione są najbardziej charakterystyczne budynki i miejsca w Niderlandów. Następnie obiadokolacja w restauracji na  promenadzie w Scheveningen – nadmorskiej dzielnicy Hagi. Przejazd do Rotterdamu, objazd po centrum autokarem i przejazd pod Euromaszt. Wyjazd superszybką windą na wysokość 120 m, a następnie kapsułą na 185 m, skąd będzie można obejrzeć panoramę miasta i największego portu przeładunkowego  w Europie. Powrót do hotelu i nocleg.

IV DZIEŃ

Wczesne śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Zaandam i spacer po skansenie wiatraków Zaanse Schans oraz wizyta na farmie serowej. Następnie  przejazd na Museumplein w Amsterdamie i piesze ( 9 godz.) zwiedzanie miasta. Wizyta w szlifierni diamentów, spacer po największym targu ulicznym w Amsterdamie na ulicy Albert Cuypstraat.  Następnie wizyta w Heineken Experience – multimedialnym muzeum w budynku dawnego browaru. Spacer ulicami w kierunku Placu Mennicy i Placu Dam z Pałacem Królewskim – dawnym Ratuszem, pomnikiem Pamięci Ofiar II Wojny Światowej i Nowym Kościołem. Czas wolny. Następnie rejs statkiem po kanałach Amsterdamu, obiadokolacja i spacer po dzielnicy nocnych uciech Red Light District, gdzie znajduje się OudeKerk – najstarszy kościół w mieście. Wieczorem  wyjazd w drogę powrotną.

V DZIEŃ

Przekroczenie granicy w godzinach porannych, około południa planowany jest obiad. Planowany na miejsce w godzinach popołudniowych.

 

 

Cena: od 1600 pln przy 45 płacących

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 1600 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem z WC, barkiem i klimatyzacją

✔4 obiadokolacje (1 na terenie Polski+3 w Holandii)

✔2 noclegi ze śniadaniami

✔1 ciepły posiłek w Polsce w drodze powrotnej

✔Ubezpieczenie

✔Opiekę pilota/przewodnika

✔ składkę na TFG

✔Bilety wstępów: Flora Holland 6,50 €, Madurodam 11,00 €, Euromast 8,50 €, Heineken Experience     17,00 €, Rejs po kanałach 12,00 €


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: