KRAKÓW

KRAKÓW

Dzwon Zygmunta czyli najsłynniejszy polski dzwon, który znajduje się na wieży zygmuntowskiej w północnej części Katedry wawelskiej w Krakowie. Dzwon rozbrzmiewa tylko w uroczystości kościelne i państwowe, święta oraz najważniejsze wydarzenia w żuciu naszego kraju.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Kraków- Wierzchowie- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

Godzina 7.00 podstawienie autokaru pod szkołę i wyjazd w kierunku Krakowa.Spotkanie z przewodnikiem na rynku głównym i zwiedzanie Krakowa „szlakiem krakowskich legend” /2 godz./: Katedra – o płaszczu królowej Jadwigi, o dzwonie Zygmunta, Krypta, w której spoczywają Lech i Maria Kaczyńscy, Collegium Maius – o Nawojce, Ekspozycja stała od Librarii do Auli Jagiellońskiej, Rynek – o krakowskich gołębiach, o skarbach w Krzysztoforach i Kościół Mariacki – o hejnaliście i przerwanym hejnale, o żółtej ciżemce Następnie spacer po krakowskim Zoo /2 godz./ Przejazd i zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej-„Gacek”. Wyjazd w droge powrotna, planowany przyjazd około godziny 20.00.

 

Cena: od 110 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 150 pln przy 30 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 110 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem

✔usługę przewodnika 3 godziny

✔bilety wstępu: Collegium Maius, ZOO, Jaskinia

 


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: