WŁOCHY

WŁOCHY

Oferta grupowa.

Przejazd komfortowym autokarem.
W programie: Padwa, Watykan- grób papieża Polaka, plac Św. Piotra, Rzym, Monte Cassino- polski cmentarz, Asyż- Bazylika Św. Franciszka.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Padwa- Siena- Rzym-Monte Casino- San Giovani Rotondo- Asyż- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ
Wyjazd w godzinach popołudniowych (miejsce i czas do ustalenia) w kierunku Włoch.

II DZIEŃ
Przyjazd do Padwy w godzinach rannych. Zwiedzanie miasta: Bazylika Św. Antoniego,krótki spacer po starym mieście: Uniwersytet i Palazzo della Ragione. Przejazd do hotelu w Sienie na nocleg i obiadokolację.

III DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu,  wyjazd do Rzymu/240 km/ przyjazd na parking Gregorio – Settimo, piesze przejście na Plac Św. Piotra, Bazylika Św. Piotra wraz z grobem Papieża Jana Pawła II /przewodnik miejscowy/, przejazd do Bazyliki Św. Pawła za Murami, dalej zwiedzanie Bazyliki Św. Jana na Lateranie, Św. Schody oraz Bazylika Santa Maria Maggiore. Uwaga, kolejność zwiedzania Rzymu może ulec zmianie! Przejazd do obiektu noclegowego obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie Rzymu rozpoczniemy od części barokowej: Plac Navona,Plac Hiszpański, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi. Kolejnym etapem będą zabytki antyczne: Panteon, Kapitol, Forum Romanum, Kolosseum. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

V DZIEŃ
Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Rzymu, powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu przejazd na Monte Cassino /136 km/ gdzie odwiedzimy polski cmentarz i opactwo. Przejazd do San Giovani Rotondo /240 km/ zakwaterowanie w obiekcie noclegowym, obiadokolacja i nocleg.

VII DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, zwiedzanie sanktuarium O. Pio, czas wolny na modlitwę. Około południa wyjazd w kierunku Asyżu/430 km/. Po drodze zatrzymamy się w Lanciano -miejsce cudu eucharystycznego lub w Manopello – chusta św.Weroniki. Zakwaterowanie w obiekcie noclegowym, obiadokolacja i nocleg w Asyżu.

VIII DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, zwiedzanie Asyżu : Bazylika Św. Franciszka, Bazylika Św. Klary, Matki Bożej Anielskiej, Porcjunkula, Ogród Różany .Czas wolny Wyjazd w drogę powrotną do Polski,

IX DZIEŃ
Planowany przyjazd na miejsce w godzinach przedpołudniowych.

 

 

Cena: od 1200 pln+ 220 € przy 45 płacących

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 1200 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem z WC, barkiem i klimatyzacją
✔6 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami
✔opieka pilota na całej trasie
✔ubezpieczenie
✔usługa przewodników miejscowych + słuchawki
✔taksa klimatyczna
✔składka na TFG


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: