FRANCJA

FRANCJA

Luwr to obowiązkowy punkt na mapie zwiedzania Francji, jest najsłynniejszym i najchętniej odwiedzanym muzeum świata, mieszczącym około 300 000 eksponatów.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Bruksela- Paryż- Zamki nad Loarą- Paryż- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Wyjazd w godzinach wieczornych (miejsce i czas do ustalenia), w kierunku Belgii/1400 km/.

II DZIEŃ

Po przyjeździe do Brukseli zatrzymamy się na krótkie zwiedzanie aby zobaczyć dzielnicę europejską z Parlamentem, Pałac Królewski, Pałac Sprawiedliwości, spacer po zabytkowym centrum Brukseli, następnie obiad. Wyjazd do hotelu pod Paryżem /300 km/, zakwaterowanie i nocleg.

III DZIEŃ

Po śniadaniu zwiedzanie Paryża rozpoczniemy od jednego z największych na świecie muzeów: Luwru – z największą kolekcją dzieł sztuki począwszy od Nike z Samotraki, Mona Lizy, aż do romantycznego malarstwa francuskiego. Następnie Muzeum D’Orsay z obrazami impresjonistów między innymi: Claude Moneta, Pierra Renoira, Paula Cezanne, Edgara Degasa, Vincenta Van Gogha. Pantheon – w jego krypcie spoczywają m.in.Maria Skłodowska-Curie, Wolter, Jan Jakub Rousseau, Wiktor Hugo, Emil Zola, następnie Sorbona – jeden z pierwszych uniwersytetów w krajach zachodnich, College de France, gdzie wykładał Adam Mickiewicz, Bulwar Św. Michała, Notre Dame i Wyspa CIté. Kolacja Wieczorny rejs statkiem po Sekwanie. Obiadokolacja na mieście, powrót do hotelu na nocleg.

IV DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd w Dolinę Loary, Przejedziemy trasą zamków: Chambord, Blois, Amboise, Chenonceau. Zwiedzimy 2 z nich, a pozostałe z zewnątrz. Obiad na trasie, powrót do hotelu na nocleg.

V DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu następnie dalsze zwiedzanie Paryża: Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny. Wyjazd na Wieżę Eiffla – symbol Paryża. Opera Charlesa Garniera, Plac Vendome ze słynnym hotelem Ritz i kamienicą F. Chopina. Przejazd na Wzgórze Montmartre, zwiedzanie: Bazylika Sacre Coeur, Place du Tertre, Plac Pigalle, kabaret Moulin Rouge. Obiadokolacja w mieście, wyjazd w droge powrotną

VI DZIEŃ

Planowany przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

 

 

 

Cena: od 1.399 pln przy 45 płacących

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 1399 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem z WC, barkiem i klimatyzacją

✔3 noclegi z śniadaniami

✔4 obiadokolacje na mieście

✔ubezpieczenie

✔opiekę pilota

✔składkę na TFG

 

Dodatkowo płatne bilety wstępu!!!


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: