PARYŻ

PARYŻ

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Luwr to obowiązkowy punkt na mapie zwiedzania Francji, jest najsłynniejszym i najchętniej odwiedzanym muzeum świata, mieszczącym około 300 000 eksponatów.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Paryż- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 19.00  wyjazd z Nowego Targu w kierunku Francji.

II DZIEŃ

W godzinach porannych zatrzymamy się na  postój i śniadanie. Dalsza jazda w kierunku Paryża. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie hotelu, czas na odświeżenie się/w tym dniu poruszamy się metrem, ze względu na czas pracy kierowców/. Zapraszamy na wieczorny rejs po Sekwanie i obiadokolację na mieście.

III DZIEŃ

Śniadanie, dalsze zwiedzanie Paryża: Luwr /3 godziny z przewodnikiem lokalnym/  następnie Wieża Eiffla, później spacer po polach Elizejskich, najsłynniejszej alei świata zwieńczone Łukiem Triumfalnym. Następnie  przejedziemy na wzgórze Montmartre : plac du Tertre, Moulin Rouge ,Plac Pigalle,bazylika  Sacre Coeur.Podczas zwiedzania obiadokolacja w restauracji. Powrót na nocleg.

IV DZIEŃ

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Paryża: Wyspa La Cite z katedrą Notre Dame, spacer po Dzielnicy Łacińskiej  wyjazd na cmentarz Pere Lachaise, najsłynniejszej nekropolii Paryża z grobami: Chopina, Walewskiej,  Balzaka. Czas wolny, przejazd do dzielnicy la Defence.Wyjazd  z Paryża  w godzinach wieczornych

V DZIEŃ

Powrót do Nowego Targu w godzinach wieczornych.

 

 

Cena: od 1.400 pln przy 45 płacących

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 1400 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem

✔2 noclegi ze śniadaniem

✔2 obiadokolacje na mieście

✔ opiekę pilota

✔ubezpieczenie

✔ składkę na TFG

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Rejs po Sekwanie-8 €
  • Muzeum Luwr-17€
  • Wieża Eiffla (II piętro) N-16€, U-8€

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: