PRAGA

PRAGA

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Olbrzymi kompleks zamkowy, który kiedyś był siedzibą królów czeskich, położony w dzielnicy Pragi, zwanej Hradczanami, górującej na wzgórzu nad Wełtawą. W ciągu dnia jest to miejsce zatłoczone przez turystów, wieczorem zaś zmienia się w idealne miejsce na spokojny spacer.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Ołomuniec- Praga- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00 wyjazd z Nowego Targu w kierunku Ołomuńca Zwiedzanie zabytkowego   miasta zwanego „perłą na zielonej poduszce” – przerwa w podróży; zwiedzanie pięknej Starówki z zabytkiem „UNESCO”- Kolumną Św. Trójcy, Zegara Orloj na wieży Ratusza, Kaplicy św. Sarkandra oraz dwóch barokowych  rynków z fontannami. Przyjazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja.Wieczorem spektakl tańczące fontanny czyli światło- woda- dźwięk lub spacer po centrum czyli Złota Praga nocą oraz nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Pragi : Kompleks Hradczan (Zamek , Katedra Św. Wita , Złota Uliczka), klasztor Strachowski, Praska Loretta, Mała Strana – dzielnica bogatych kupców niemieckich, Kościół Św. Mikołaja, Most Karola. Rynek Starego Miasta, Ratusz Staromiejski wraz z Zegarem Astronomicznym, Uniwersytet Karola,Wieża Prochowa oraz Plac Wacława będący centralnym punktem miasta. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd do Nowego Targu około północy.

 

 

Cena: od 330 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 430 pln przy 30 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 330 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem

✔1 nocleg w Pradze ze śniadaniem i obiadokolacją

✔opiekę pilota

✔ubezpieczenie

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Kompleks Hradczan ze Złotą Uliczką N-250CZK  i U-125CZK.

Jeżeli grupa nie chce płacić  za wstęp na Złotą Uliczkę i zamek, wtedy idziemy tam po 18.00 jest bezpłatnie z tym, że nie wchodzimy do zamku tylko na dziedziniec.

 

 


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: