PRAGA

PRAGA

Olbrzymi kompleks zamkowy, który kiedyś był siedzibą królów czeskich, położony w dzielnicy Pragi, zwanej Hradczanami, górującej na wzgórzu nad Wełtawą. W ciągu dnia jest to miejsce zatłoczone przez turystów, wieczorem zaś zmienia się w idealne miejsce na spokojny spacer.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Praga-Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Wyjazd w godzinach porannych ( miejsce i czas do ustalenia) w kierunku Pragi. Przyjazd do stolicy Czech czas na odświeżenie się następnie przejazd w okolice Rynku Staromiejskiego, w programie: spacer po Starym Mieście z Ratuszem Staromiejskim i Zegarem Astronomicznym, następnie przejazd do restauracji „U Kalicha”. na piwny wieczór z obiadokolacja i muzyką na żywo, powrót do hotelu na nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, następnie zwiedzanie Pragi : Kompleks Hradczan: Zamek, Katedra Św. Wita , Złota Uliczka, klasztor Stachowski, Praska Loretta, Mała Strana – dzielnica bogatych kupców niemieckich, Kościół Św. Mikołaja, Most Karola. Czas wolny, obiad. Dalsze  zwiedzanie stolicy Czech, w programie: Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa, Dom Gminny oraz Plac Wacława będący centralnym punktem miasta. Przejazd do hotelu na nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z  hotelu. Przejazd na Wyszehrad. Zwiedzanie wzgórza: romańska rotunda Św. Marcina, Bazylika Św. Piotra i Pawła, cmentarz wyszehradzki na którym pochowane są najsłynniejsze postacie Czech. Obiad w Pradze. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd na miejsce około północy.

 

 

Cena: od 620 pln przy 45 płacących

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 620 zł

Cena zawiera:

przejazd autokarem  z WC ,klimatyzacją i barkiem

✔2 noclegi w Pradze ze śniadaniami

✔2 obiady w Pradze

✔opieka pilota-przewodnika

✔ ubezpieczenie: KL 5.000euro, NNW 2.000euro

 

 

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów i Wieczór Piwny u Kalicha!


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: