PRAGA

PRAGA

Olbrzymi kompleks zamkowy, który kiedyś był siedzibą królów czeskich, położony w dzielnicy Pragi, zwanej Hradczanami, górującej na wzgórzu nad Wełtawą. W ciągu dnia jest to miejsce zatłoczone przez turystów, wieczorem zaś zmienia się w idealne miejsce na spokojny spacer.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Ołomuniec- Praga-Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00  wyjazd z Nowego Targu w kierunku Pragi. Po  drodze zwiedzanie zabytkowego  Ołomuńca /miasta zwanego „perłą na zielonej poduszce”/ – przerwa w podróży; zwiedzanie pięknej Starówki z zabytkiem „UNESCO”- Kolumną Św. Trójcy, Zegarem Astronomicznym na wieży Ratusza, Kaplicy św. Sarkandra oraz dwóch barokowych  rynków z fontannami. Przyjazd do Pragi .Zakwaterowanie w hotelu  obiadokolacja. Wieczorem „Praga nocą”

II DZIEŃ

Po śniadaniu zwiedzanie Pragi : Kompleks Hradczan (Zamek, Katedra Św. Wita , Złota Uliczka), Praska Loretta, Mała Strana – dzielnica bogatych kupców niemieckich, Kościół Św. Mikołaja, Most Karola. Dalsze zwiedzanie Pragi: Józefov – żydowska dzielnica ze  świetnie zachowanymi synagogami i średniowiecznym cmentarzem, Rynek Starego Miasta, Ratusz Staromiejski wraz z Zegarem Astronomicznym, Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa oraz Plac Wacława będący centralnym punktem miasta. Powrót do hotelu na obiadokolację  i nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie . Przejazd na Wyszehrad.  Zwiedzanie wzgórza: romańska rotunda Św. Marcina, Bazylika Św. Piotra i Pawła, cmentarz wyszehradzki, na którym pochowane są najsłynniejsze postacie Czech. Wyjazd z Pragi, planowany przyjazd do Nowego Targu około godziny 22.00.

Cena: od 680 pln przy 45 płacących + 3 gratis

             od 840 pln przy 25 płacących +2 gratis

 

 

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 680 zł

Cena zawiera:

✔ przejazd autobusem

✔ 2 noclegi z HB

✔ubezpieczenie

✔opieka pilota

✔obowiązkowe składki na TFG i TFP

 

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Kompleks Hradczan ze Złotą Uliczką N-250 CZK  i U-125 CZK.
  • Rejs po Wełtawie 190 CZK 

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: