PRAGA

PRAGA

Dodatkowo płatne bilety wstępu 530 czk!

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Ołomuniec- Praga-Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Wyjazd z Nowego Targu o godzinie 7.00 rano.  Przejazd w kierunku Pragi po  drodze zwiedzanie Kutnej Hory zabytkowego miasta w środkowych Czechach, słynącego w średniowieczu ze złóż srebra. Spacer po centrum miasta, podczas którego podziwiać będziemy najważniejsze zabytki miasta: gotycki Kościół św. Barbary, klasztor Jezuitów, czeskie muzeum srebra, Uliczka Ruthardka – malownicza uliczka biegnąca wzdłuż dawnych murów miejskich, Fontanna. Przyjazd do Pragi około 18.00. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Po śniadaniu zwiedzanie Pragi : Kompleks Hradczan (Zamek, Katedra Św. Wita , Złota Uliczka), Praska Loretta, Mała Strana – dzielnica bogatych kupców niemieckich, Kościół Św. Mikołaja, Most Karola. Dalsze zwiedzanie Pragi: Józefov – żydowska dzielnica ze  świetnie zachowanymi synagogami i średniowiecznym cmentarzem, Rynek Starego Miasta, Ratusz Staromiejski wraz z Zegarem Astronomicznym, Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa oraz Plac Wacława będący centralnym punktem miasta. Wieczorem zapraszamy na rejs po Wełtawie. Jeżeli grupa nie chce płacić  za wstęp na Złotą Uliczkę i zamek, wtedy idziemy tam po 18.00 jest bezpłatnie z tym, że nie wchodzimy do zamku tylko na dziedziniec.  Powrót do hotelu na obiadokolację  i nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie . Przejazd na Wyszehrad.  Zwiedzanie wzgórza: romańska rotunda Św. Marcina, Bazylika Św. Piotra i Pawła, cmentarz wyszehradzki, na którym pochowane są najsłynniejsze postacie Czech. Wyjazd z Pragi, planowany przyjazd do Nowego Targu około godziny 22.00.

Cena: od 670 pln przy 45 płacących + 3 gratis

             od 855 pln przy 25 płacących +2 gratis

Ostatnia aktualizacja ceny lipiec 2024.

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach.

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 670 zł

Cena zawiera:

✔ przejazd autokarem lub busem
✔ 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami
✔ubezpieczenie
✔opiekę pilota
✔obowiązkowe składki na TFG i TFP

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Kompleks Hradczan ze Złotą Uliczką N-450 CZK  i U-300 CZK.
  • Rejs po Wełtawie 200 CZK 

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: