TARNOWSKIE GÓRY

TARNOWSKIE GÓRY

Cena zawiera wszystkie bilety wstępu, nie ma ukrytych kosztów!

Wycieczka śladami naj… Sztolnia Czarnego Pstrąga-najdłuższa tego typu atrakcja i najstarszy w Polsce podziemny przepływ łodziami. Muzeum Chleba w Radzionkowie gromadzi gromadzenie stare, zabytkowe narzędzia pracy piekarzy i cukierników.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Pszczyna- Tarnowskie Góry- Ogrodzieniec-Radzionków- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzinie 7.00 wyjazd z Nowego Targu w kierunku Tarnowskich Gór. Około  godziny 9.30 przyjazd do Pszczyny wiedzanie Muzeum Zamkowego (wnętrza XIX i XX wieku) z przewodnikiem ( wejście w 25-osobowych grupach, co 15 minut) następnie zagroda żubrów. Przejazd do Tarnowskich Gór i udamy się do Sztolni Czarnego Pstrąga gdzie za pomocą łodzi przeprawimy  się od Szybu „Ewa” do Szybu „Sylwester”/1 godzina/.  Na zakończenie dnia zapraszamy do Kopalni Rud Srebronośnych,   zwiedzanie zrekonstruowanego wyrobiska z XVII i XIX wieku w tym: Komory: Srebrna, Zawałowa, Niska, Żmii, Szyby: Anioł, Szczęść Boże / czas zwiedzania 1,5 godziny/. Następnie przejazd na obiadokolację i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Ogrodzieńca gdzie zobaczymy ruiny najsłynniejszego i najbardziej okazałego zamku  na Szlaku Orlich. Następnie Radzionków- warsztaty z pieczeniem chleba. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd do Nowego Targu w godzinach wieczornych.

 

 

Cena: od 325 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 480 pln przy 25 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 325 zł

Cena zawiera:

✔Przejazd autokarem
✔Nocleg z obiadokolacją i śniadaniem
✔Bilety wstępu: Zamek w Pszczynie, Kopalnia Srebra i Sztolnia Czarnego Pstrąga, Ruiny Zamku Ogrodzieniec, Muzeum Chleba w Radzionkowie z warsztatami


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: