LWÓW

LWÓW

Opera lwowska jest niewątpliwie najsłynniejszym symbolem stolicy Ukrainy, jej wnętrze urządzono w stylu neobarokowym, z wykorzystaniem ponad dwudziestu gatunków marmuru, obfitych złoceń, wielu rzeźb i obrazów.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Lwów- Olesko- Podhorce- Poczajów- Lwów- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

 I DZIEŃ

Godzina 6.00 podstawienie autokaru pod szkołę w kierunku Medyki/1,5 godz / przyjazd około13.30 czasu ukraińskiego, odprawa – przejazd do Lwowa/80 km/. Po drodze zatrzymamy się na wymianę waluty. Różnica czasu 1 godzina+ Zwiedzanie: Kościół Elżbiety, cerkiew św. Jury- archikatedra greko-katolicka. Przejazd na cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Zakwaterowanie w hotelu  we Lwowie obiadokolacja i nocleg.

 

II DZIEŃ

Śniadanie, wyjazd na trasę: Olesko – miejsce urodzin Jana III Sobieskiego, Podhorce- zamek i Kościół św. Józefa- Poczajów- Ławra Poczajowska piękne sanktuarium prawosławne -Krzemieniec Muzeum Słowackiego. Powrót do hotelu ok. 20.00 na obiadokolację i nocleg./trasa około 300 km/ Do Ławry obowiązkowe dla kobiet chustki na głowę i spódnice za kolana!

 

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu,  dalszy ciąg zwiedzania Lwowa: Katedra Ormiańska, katedra katolicka NMP i kaplica Boimów, spacer po głównej ulicy Lwowa-Prospekcie Swobody. Cerkiew Przemienienia Pańskiego, Rynek-kamienice Czarna i Królewska, ratusz pomnik Adama Mickiewicza, Teatr Opery i Baletu, bazar z pamiątkami – czas wolny. Wejście na Wysoki Zamek –panorama Lwowa, cerkiew Uspieńska, Baszta Prochowa. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd około północy.

WAŻNE: do Lwowa jedziemy na paszporcie ważnym minimum 6 miesięcy!!!

 

Cena: od 360 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 400 pln przy 30 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 360 zł

Cena zawiera:

✔2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami

✔Ubezpieczenie

✔Opieka pilota

 

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Cmentarz Łyczakowski- 30UAH
  • Zamek w Podhorcach- 60UAH
  • Ławra Poczajowska- 10UAH
  • Muzeum Słowackiego- 20UAH
  • Teatr Opery- 20UAH
  • Katedra Ormiańska- 2UAH

100UAH- 14PLN

 

 

 Notice: Undefined offset: 0 in /neltravel.pl/wp-content/themes/neltravel/single.php on line 107

Notice: Trying to get property 'cat_ID' of non-object in /neltravel.pl/wp-content/themes/neltravel/single.php on line 107

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: