WARSZAWA

WARSZAWA

PGE Narodowy czyli Stadion Narodowy w Warszawie to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie, jest to obiekt wielofunkcyjny dzięki czemu stał się najpopularniejszym miejscem w Polsce, gdzie swoje miejsce mają nie tylko zawody sportowe, ale również wydarzenia kulturalne.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Warszawa- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00 podstawienie autokaru pod szkołę i wyjazd w kierunku Warszawy. Przyjazd do stolicy, zwiedzanie z przewodnikiem, w programie: Stare Miasto- Katedra św. Jana, rynek, Barbakan, Trakt Królewski: Krakowskie Przedmieście, Pałac Prezydencki, Kościół i Klasztor ss. Wizytek, Uniwersytet Warszawski, Kościół św. Krzyża, Nowy Świat oraz Grób Nieznanego Żołnierza, centrum miasta, Stare Powązki. Wjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Następnie przejazd do obiektu noclegowego obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik (zwiedzanie odbywa się bez przewodników). Następnie Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki, Zamek Królewski. Wyjazd w droge powrotną, planowany przyjazd około godziny 20.00.

 

Cena: od 260 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 340 pln przy 30 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011

 


CENA od 320 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem

✔1 nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją

✔usługę przewodnika miejskiego w I dniu- 3h

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki- 12 pln
  • Centrum Nauki Kopernik- 18 pln
  • Muzeum Powstania Warszawskiego N-25 pln, U-20 pln
  • Zamek Królewski N-25 pln, U-1 pln

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: