WARSZAWA

WARSZAWA

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której będziesz mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu…

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Warszawa- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 6.00 wyjazd z Nowego Targu w kierunku Warszawy. Spotkanie z przewodnikiem około godz.13.40 pod Sejmem   Przejazd do Łazienek i spacer po parku. Następnie Muzeum Powstania Warszawskiego. Przejazd do obiektu noclegowego, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem kontynuacja zwiedzania stolicy, w programie: Muzeum Historii Żydów, Stare Miasto Archikatedra św. Jana, Kanonie, Gnojna Góra, Rynek i uliczki staromiejskie, mury obronne, Barbakan, pomnik Małego Powstańca. Następnie przejazd do Centrum Nauki Kopernik. Po naukowych  emocjach spacer Krakowskim Przedmieściem:Pomnik Mickiewicza, Pałac Prezydencki, Hotel Bristol, Pomnik Bolesława Prusa, Kościół św. Krzyża, pl. Teatralny, pl. Piłsudskiego (Grób Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski). Objazd autokarem :Plac Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie budynki rządowe. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, spotkanie z przewodnikiem. Dzień rozpoczniemy od zwiedzania Gmachu Telewizji przy ul. Woronicza 17  /około 75 minut/ ,cmentarz na Powązkach, Niewidzialna Wystawa. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd do Nowego Targu około godziny 23.00.

 

 

Cena: od 680 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

 

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 680 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem lub busem

✔2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami

✔opieka przewodnika w Warszawie przez 3 dni

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Muzeum Powstania Warszawskiego N-30pln, U-25pln
  • Muzeum Historii Żydów N-30pln, U-20pln
  • Centrum Nauki Kopernik- 21pln
  • Gmach Telewizji-20pln
  • Niewidzialna Wystawa-28pln

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: