WIEDEŃ

WIEDEŃ

Pałac Schönbrunn to jeden z najpiękniejszych barokowych obiektów w Europie. Dawna letnia rezydencja Habsburgów zachwyca cesarskimi pomieszczeniami oraz imponującymi ogrodami.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Wiedeń- Bratysława- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ 

Wyjazd w godzinach popołudniowych (miejsce i czas do ustalenia) w kierunku Wiednia. Przyjazd do stolicy Austrii zakwaterowanie, obiadokolacji i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, odbiór lunch pakietu  za obiadokolację.Spotkanie z przewodnikiem miejscowym /3 godz/  w programie: Starówka spacer  pięknymi ulicami Kartnerstrasse, Graben  i Kohlmarkt  do gotyckiej Katedry Św. Szczepana, Belweder, Opera, Plac Marii Teresy , Parlament. Objazd Ringstrasse  autokarem-staromiejska obwodnica Wiednia.  Następnie Schonbrunn- letnia rezydencja Habsburgów z romantycznym parkiem Gloriettą iHofburg- z zewnątrz zimowa rezydencja cesarska. Po południu przejazd na Grinzing- obiadokolację w dzielnicy winiarzy. Powrót do hotelu  na nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie,  wykwaterowanie z hotelu, przejazd na Wzgórze Kahlenberg- upamiętniające zwycięską walkę króla Jana III Sobieskiego podczas odsieczy wiedeńskiej i Kościół św. Józefa. Następnie wyjazd w kierunku Bratysławy dwugodzinny  spacer po mieście- zamek Bratysławski , Katedra św. Marcina  , Stary Ratusz , Kościół Klarysek, Michalska wieża. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd na miejsce około godziny 21.00.

 

 

Cena: od 750 pln przy 45 płacących

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 750 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem  z WC, barkiem i klimatyzacją

✔2 noclegi w hotelu  ze śniadaniami + 1 obiadokolacja w hotelu + lunch pakiet w drugim dniu

✔kolację w dzielnicy winiarzy-Grinzing

✔opiekę pilota na całej trasie

✔usługę przewodnika miejscowego w Wiedniu 3 godz.

✔ubezpieczenie

✔składkę na TFG

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów!


CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: