WIEDEŃ

WIEDEŃ

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Pałac Schönbrunn to jeden z najpiękniejszych barokowych obiektów w Europie. Dawna letnia rezydencja Habsburgów zachwyca cesarskimi pomieszczeniami oraz imponującymi ogrodami.

Plan wycieczki:

Nowy Targ-Wiedeń-Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

DZIEŃ I

Godzina 7.00 wyjazd z Nowego Targu w kierunku Wiednia. Zwiedzanie z przewodnikiem stolicy Austrii: Starówki spacer  pięknymi ulicami Kartnerstrasse, Graben  i Kohlmarkt  do gotyckiej Katedry Św. Szczepana, Belweder, Opera, Plac Marii Teresy, Parlament . Przyjazd do hotelu zakwaterowanie, obiadokolację i nocleg..

DZIEŃ  II

Śniadanie, wyjazd na dalsze zwiedzanie Wiednia, w programie: Schonbrunn- letnia rezydencja Habsburgów z romantycznym parkiem Gloriettą. Przejazd na zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej i dzielnicy Żydowskiej. Po południu przejazd na Prater. Szaleństwo w wesołym miasteczku około 2,5h. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

 DZIEŃ III

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na Wzgórze Kahlenberg- upamiętniające zwycięską walkę króla Jana III Sobieskiego podczas odsieczy wiedeńskiej,  i kościół św. Józefa, panorama miasta i przejazd przez grinzing – dzielnicę winiarzy. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd do Nowego Targu około godziny 21.00.

 

Cena: od 530 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 650 pln przy 30 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011

 


CENA od 530 zł

Cena zawiera:

✔przejazd busem lub autobusem

✔2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami

✔ubezpieczenie

✔opieka pilota

✔składka na TFG

✔usługa przewodnika miejscowego/3h

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Pałac Schonbrunn Imperial Tour z audioprzewodnikiem N- 16€, U-8 €
  • Prater płatność za poszczególne atrakcje, ceny w przedziale 1,5€-5€

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: