WROCŁAW

WROCŁAW

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Ostrów Tumski jest najstarszą, zabytkową częścią Wrocławia, pełną zabytków, muzeów, a także romantycznych zakątków, takich jak Most Tumski, które skłaniają do leniwych i niespiesznych spacerów.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Wrocław- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00 wyjazd z Nowego Targu w kierunku Wrocławia. Spotkanie z przewodnikiem zwiedzanie miasta, w programie  m.in. Ostrów Tumski – najstarszą część miasta – Archikatedra św. Jana Chrzciciela, kościół św. Krzyża i kościół św. Idziego. Oprócz obiektów sakralnych na Ostrowie znajdują się mosty młyńskie oraz słynny Most Tumski, zwany Mostem Zakochanych. Wyspa Piasek – warto zatrzymać się na Bulwarze Włostowica, skąd roztacza się wręcz pocztówkowy widok na Ostrów. Przejście obok Hali Targowej do Ossolineum i barokowego ogrodu, obiad w restauracji. Przejazd do hostelu, zakwaterowanie i nocleg.

II DZIEŃ

Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem w programie: Uniwersytet – gmach główny, Aula Leopoldina, Wieża Matematyczna. Wrocławski Rynekjeden z największych w Europie. Stanowi go prostokąt o wymiarach 213 x 178 m. Ma powierzchnię 3,8 ha. Następnie Panorama Racławicka z Muzeum Narodowym. Obiad w restauracji, powrót na nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu przejazd do Hali Stuleciauznana za jedno z największych dzieł architektury XX wieku, ogród botaniczny, po drodze fontanna, ogród japoński- stojąc w zgodzie z zasadami japońskiej sztuki aranżacji ogrodów, zachwyca i kusi swoim wspaniałym wyglądem . Wyjazd w drogę powrotną,  planowany przyjazd do Nowego Targu około godziny 20.00.

 

Cena: od 630 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

 

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011

 


CENA od 630 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem lub busem

✔opiekę pilota

✔2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami we Wrocławiu

✔obowiązkowe składki na TFG i TFP

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Aula Leopoldina i Wieża Matematyczna N-16pln, U-12pln
  • Panorama Racławicka i Muzeum Narodowe N-50pln, Specjalny (1opiekun/10uczniów)-10pln, U-35pln
  • Hala Stulecia- 20pln
  • Ogród botaniczny N-25pln, U-15pln
  • Ogród japoński N-15pln, U-10pln

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: