WROCŁAW- KŁODZKO

WROCŁAW- KŁODZKO

Ostrów Tumski jest najstarszą, zabytkową częścią Wrocławia, pełną zabytków, muzeów, a także romantycznych zakątków, takich jak Most Tumski, które skłaniają do leniwych i niespiesznych spacerów.

Plan wycieczki:

Nowy Targ-Wrocław- Kłodzko- Czeremna- Park Narodowy Gór Stołowych – Wambierzyce- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 7.00 podstawienie autokaru pod szkołę, wyjazd w kierunku Wrocławia. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Panoramy i Muzeum Narodowego. Spacer po rynku, podczas którego proponujemy dobrą zabawę w poszukiwaniu wrocławskich krasnoludków. Przejazd na nocleg zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Następnie spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie: Ostrów Tumski -kolebka miasta, średniowieczny ośrodek administracji państwowej, książęcej i kultu religijnego. Katedra z kaplicami wieża widokowa, Ostrów- Piasek, kościół NMP z ruchomą szopką, Uniwersytet – gmach główny, Aula Leopoldina, wieża matematyczna. Przejazd do Kłodzka,  zakwaterowanie w obiekcie noclegowym, obiadokolacja i nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Spotkanie z przewodnikiem. Wyjazd do Kudowy Zdrój, zwiedzanie parku zdrojowego i kaplicy w Czermnej z ogromnym zbiorem czaszek z czasów Wojny Trzydziestoletniej, przejazd do Parku Narodowego Gór Stołowych – zwiedzanie Błędnych Skałek (rezerwatów przyrody ze skałkami o bardzo oryginalnych kształtach). Przejazd do Wambierzyc – zwiedzanie późnobarokowej bazyliki wzorowanej na kościele Salomona w Jerozolimie. Następnie wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd  około godziny 21.00.

Cena: od 380 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 450 pln przy 30 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011

 


CENA od 380 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem z WC, barkiem i klimatyzacją

✔1 nocleg we Wrocławiu ze śniadaniem i obiadokolacją

✔1 nocleg w Kłodzku  ze śniadaniem i obiadokolacją

✔przewodnika we Wrocławiu w pierwszym dniu po południu oraz w drugim dniu

✔przewodnika w Kłodzku w dniu ostatnim

 

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Aula Leopoldina i Wieża Matematyczna N-12pln, U-8pln
  • Kaplica Czaszek N-8pln, U-4pln
  • Błędne Skały N-10pln, U-5pln


Notice: Undefined offset: 0 in /neltravel.pl/wp-content/themes/neltravel/single.php on line 107

Notice: Trying to get property 'cat_ID' of non-object in /neltravel.pl/wp-content/themes/neltravel/single.php on line 107

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: