WROCŁAW

WROCŁAW

Ostrów Tumski jest najstarszą, zabytkową częścią Wrocławia, pełną zabytków, muzeów, a także romantycznych zakątków, takich jak Most Tumski, które skłaniają do leniwych i niespiesznych spacerów.

Plan wycieczki:

Nowy Targ-Wrocław-Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 6.30 podstawienie autokaru pod szkołę,wyjazd w kierunku Wrocławia. W programie spacer po Ostrowie Tumskim- najstarszej części miasta-wejdziemy do katedry, gdzie wyjedziemy windą na więżę, skąd rozpościera się piękny widok na Wrocław, następnie udamy się na most zakochanych skąd później ruszymy w poszukiwaniu krasnali wrocławskich w kierunku rynku. Przejdziemy w kierunku Panoramy Racławickiej oraz Muzeum Narodowego, gdzie zwiedzimy wystawy stałe. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do ogrodu Japońskiego, który jest unikatowym obiektem w Europie i stanowi żywy fragment wschodniej kultury. Następnie przejedziemy do wrocławskiego ogrodu zoologicznego, którego powierzchnia wynosi prawie 33 ha i obecnie jest piątym najchętniej odwiedzanym ogrodem zoologicznym w Europie. Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd około godziny 21.00.

 

 

Cena: od 280 pln przy 45 płacących+ 3 gratis

            od 355 pln przy 25 płacących+ 2 gratis

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 280 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem lub busem

✔opiekę przewodnika we Wrocławiu (I dzień)

✔ nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • Katedra na Ostrowie Tumskim z wieżą widokową N-9pln, U-7pln
  • Panorama Racławicka i Muzeum Narodowe N-30pln, U-23pln
  • Ogród japoński N-4pln, U-2pln
  • ZOO wrocławskie N-50pln, U-40pln

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: