WYBRZEŻE

WYBRZEŻE

Dodatkowo płatne bilety wstępu!

Westerplatte jest półwyspem w Gdańsku, którego wrześniowa obrona w 1939 roku stała się jednym z najważniejszych i najlepiej znanych symboli oporu Polski przeciwko najazdowi hitlerowców, to właśnie tu znajduje się Pomnik Obrońców Wybrzeża.

Plan wycieczki:

Nowy Targ- Gdańsk- Hel- Jastarnia- Gdynia- Sopot- Gdańsk Oliwa- Malbork- Nowy Targ

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ

Godzina 23.00 wyjazd z Nowego Targu w kierunku Gdańska.  Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta w programie:  Droga Królewska z najważniejszymi zabytkami:, Dwór Artusa, Ratusz, Złota Brama, Katownia, Brama Więzienna, ul Mariacka,Kościół Mariacki i Św. Brygidy, Długi Targ z symbolem miasta Fontanną Neptuna, Długie Pobrzeże, Żuraw. Rejs na Westerplatte statkiem  Żeglugi Gdańskiej a następnie powrót autokarem. Przejazd do obiektu noclegowego na obiadokolacje i nocleg.

II DZIEŃ

Śniadanie, czas wolny na plażowanie. Obiad. Następnie spotkanie z przewodnikiem, wycieczka na Hel, zwiedzimy Jastarnię – prywatne Muzeum Rybackie, Fokarium, latarnię morską , spacer po Helu wzdłuż wybrzeża. Powrót na kolację i nocleg.

III DZIEŃ

Śniadanie odbiór suchego prowiantu za kolacje, wyjazd do Gdyni. Spacerując Skwerem Kościuszki – reprezentacyjne miejsce Gdyni – zobaczymy pomnik upamiętniający wizytę papieża Jana Pawła II w Gdyni w 1987 roku i Płytę Marynarza Polskiego.Zwiedzimy Akwarium Gdyńskie. Następnie zobaczymy zakotwiczone na stałe ORP Błyskawica oraz żaglowiec Dar Pomorza / zwiedzimy jeden z nich/. Na końcu Skweru stworzono jedyną w Polsce Aleję Statków Pasażerskich, gdzie montowane są tablice pamiątkowe przybywających do Gdyni statków pasażerskich. Przejazd do Sopotu, którego największą atrakcją jest  Molo – najdłuższy drewniany pomost nad Morzem Bałtyckim. Zobaczymy nowoczesną przystań jachtową, Dom Zdrojowy stylizowany na przedwojenny Dom Kuracjusza, najbardziej reprezentacyjny deptak Sopotu – ulica Bohaterów Monte Casino, tutaj znajduje się pomnik sopockiego „Parasolnika”, a także słynny Krzywy Domek – uznany ostatnio za najdziwniejszy budynek na świecie. Powrót na nocleg.

IV DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, czas wolny na plażowanie. Obiad w Ośrodku, następnie przejazd do Gdańska-Oliwy, zobaczymy słynną Katedrę I posłuchamy koncertu organowego. Przejazd do Malborka, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie zamku .Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych.

V DZIEŃ

Planowany przyjazd do Nowego Targu we wczesnych godzinach porannych.

 

 

Cena: 580 pln przy 45 płacących

Istnieje możliwość przeliczenia ceny przy mniejszych grupach!

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wycieczek krajowych oraz zagranicznych, do czego upoważnia nas licencja Marszałka Województwa Małopolskiego: nr licencji Z/31/2011


CENA od 580 zł

Cena zawiera:

✔przejazd autokarem

✔3 noclegi ze śniadaniem

✔3 obiady

✔3 kolacje

✔przewodnika lokalnego

✔ubezpieczenie

 

Dodatkowo płatne bilety wstępów:

  • rejs na Westerplatte N-30pln, U-20pln
  • Muzeum Rybackie- 2pln
  • Fokarium-5pln

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: