IZRAEL

IZRAEL

W programie: Kana Galilejska- miejsce cudu przemienienia wody w wino, Jerozolima- miejsce ważne dla chrześcijan, żydów i muzułmanów, Betlejem- miejsce narodzenie Pana Jezusa.

 

 

Plan wycieczki:

Kraków- Hajfa- Góra Tabor-Kana Galilejska- Nazaret- Góra Błogosławieństw- Kafarnaum- Tabgha- Betlejem- Ain Karem- Jerozolima- Betania- Jerycho- Morze Martwe- Kraków

 

 

 

Szczegółowy opis wycieczki:

I DZIEŃ
Zbiórka  na lotnisku . Odprawa. Wylot do Izraela. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg

II DZIEŃ
Po śniadaniu specjalnymi taksówkami wjedziemy na Górę Tabor, gdzie Chrystus ukazał się w chwale razem  z Mojżeszem i Eliaszem.  Następnie przejazd do Hajfy – nawiedzenie Sanktuarium na Górze Karmel – Kościół Najświętszej Pani Karmelu – Bazylika, Grota Eliasza. Przejazd do Kany Galilejskiej – gdzie Jezus dokonał pierwszego cudu – przemiany wody  w wino podczas uczty weselnej. Nazaret – miejsce dzieciństwa Jezusa i wizyta w Kościele Zwiastowania oraz w Domu św. Józefa. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd na Górę Błogosławieństw z kaplicą upamiętniającą Kazanie na Górze. Dalej do  Kafarnaum: ruiny starożytnej synagogi i domu św. Piotra. Następnie Tabghakościół upamiętniający cud rozmnożenia chleba i ryb, Kościół „Prymatu św. Piotra” na brzegu Kinneretu – miejsce namaszczenia Piotra na głowę Kościoła oraz cudownego połowu ryb. Rejs statkiem po jeziorze Galilejskim. Przejazd doliną Jordanu do hotelu w Betlejem, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ
Po śniadaniu zwiedzanie Betlejem miejsce narodzenia Pana Jezusa: Bazylika Narodzenia Pańskiego, Grota św. Hieronima, Pole Pasterzy. Ain KaremSanktuarium Nawiedzenia św. Elżbiety i narodzenia Jana Chrzciciela. Po południu muzeum Yad Vashem i nowa Jerozolima (Kneset, Menora).. Przejazd do Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

V DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd na Górę Oliwną ze wspaniałym widokiem na Święte Miasto – Bazylika Wniebowstąpienia i kościół „Pater Noster- Ojcze Nasz”,  „ Dominus Flevit – Pan Zapłakał ”, następnie spacer w dół wzgórza do Ogrodów Getsemani i Bazyliki  Agonii – Wszystkich Narodów. Góra Syjon: Wieczernik, Tradycyjny Grób Króla Dawida, Kościół Zaśnięcia N.M.Panny, Ściana Płaczu. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

VI DZIEŃ
Po śniadaniu Kościół św. Anny i sadzawka Betesda, kaplica Biczowania i Włożenia Krzyża. Droga Krzyżowej, Bazylika Grobu Bożego – czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd do Betanii – Sanktuarium Łazarza, Marii i Marty. Następnie  przejazd do Jerycha – najstarszego miasta na świecie – Góra Kuszenia i Sykomora – drzewo Zacheusza.Morze Martwenajwiększa depresja na świeciekrótka kąpiel dla chętnych. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

VIII DZIEŃ
Wylot z Izraela do Polski   Zakończenie Pielgrzymki


CENA od 1980 zł

Cena zawiera:

✔ przelot na trasie Polska – Izrael – Polska
✔  komfortowy autokar w  Izraelu
✔ noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami
✔ubezpieczenie NNW i KL
✔ opiekę pilota
✔opiekę duszpasterza
✔codzienne Msze Św.
✔składkę na TFG

 Notice: Undefined offset: 0 in /neltravel.pl/wp-content/themes/neltravel/single.php on line 107

Notice: Trying to get property 'cat_ID' of non-object in /neltravel.pl/wp-content/themes/neltravel/single.php on line 107

CENA JEST AKTUALIZOWNA W DNIU ZAMÓWIENIA

Zadzwoń: +48 18 266 55 56
Wyślij maila z pytaniem:

Sprzedajemy oferty takich biur jak: